Szerző Téma: Sabian Cinek eladók  (Megtekintve 3397 alkalommal)

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Sabian Cinek eladók
« Válasz #8 Dátum: július 26, 2012, 22:23:03 »

Tééényleg!
Nem én voltam, sőt hiába nyomkodtam a nemspam gombot, szűkszavú morc mondatok a tecső supportnak, és már nem is az...
(lehet h. azért volt mert reg után azonnal postoltál?)

No, ezért tartom távol magam az összes "közösségi" oldaltól...
Most őszintén: miféle kérdés, hogy lehet azért volt, mert reg után azonnal postoltam? Hát mi a búbánatos lóf*szért regelek? Nyilván, mert regisztrált lyutyúb felhasználóknak olcsóbban számlázzák az áramot, ugye?
Nyilván regelek, és hozzászólok... mi az, hogy azonnal? Hát ugyan mikor, miután kihullott a nem kevés hajam, és tolószékes versenyeket rendezek a kertben a többi 90 éves vén kriplivel? Amúgy: sehol nincs ezen hulladék lyutyúbon kiírva, hogy "... figyelj paraszt, ne postolj rögtön reg után, mert akkor csakis spam lehet, amit írsz..."

Érted, mi a bajom, ugye? Persze ez gyermeked fenomenális tehetségéből semmit nem von le....
2012 van, sajna ezek a kockák uralják az infóvilágot, viszont rá vagyunk kényszerülve a használatára. A saját nyugalmunk éedekében el kell fogadnunk ezeket a barom játékszabályokat. Útálom én is nagyon, mennyivel nagyobb feelingje lenne az eszmecserének, mondjuk a Te vagy az én teraszomon, némi étel, ital társaságában...
De, sajna ott van az a 200km meg az időhiány... :(
"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: július 26, 2012, 22:14:41 »

Tééényleg!
Nem én voltam, sőt hiába nyomkodtam a nemspam gombot, szűkszavú morc mondatok a tecső supportnak, és már nem is az...

Most őszintén: miféle kérdés, hogy lehet azért volt, mert reg után azonnal postoltam? Hát mi a búbánatos lóf*szért regelek? Nyilván, mert regisztrált lyutyúb felhasználóknak olcsóbban számlázzák az áramot, ugye?
Nyilván regelek, és hozzászólok... mi az, hogy azonnal? Hát ugyan mikor, miután kihullott a nem kevés hajam, és tolószékes versenyeket rendezek a kertben a többi 90 éves vén kriplivel? Amúgy: sehol nincs ezen hulladék lyutyúbon kiírva, hogy "... figyelj paraszt, ne postolj rögtön reg után, mert akkor csakis spam lehet, amit írsz..."

Érted, mi a bajom, ugye? Persze ez gyermeked fenomenális tehetségéből semmit nem von le....
"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: július 26, 2012, 21:36:38 »

Tééényleg!

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: július 26, 2012, 21:28:30 »
Olvastuk, volt is meghatódós emlékezés. (böszen keresem  avideót ami ott készült) Roli nincs most itthon Ő még nem látta :)
ps. a cinek elkeltek.

Hehe, spam-ként lett megjelölve a hozzászólásom :D
Ez a nyugdíjasok sorsa, amikor hozzászólunk, már csak a spam kategóriába sorolnak...

Tééényleg!

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: július 25, 2012, 14:31:46 »
Olvastuk, volt is meghatódós emlékezés. (böszen keresem  avideót ami ott készült) Roli nincs most itthon Ő még nem látta :)
ps. a cinek elkeltek.

Hehe, spam-ként lett megjelölve a hozzászólásom :D
Ez a nyugdíjasok sorsa, amikor hozzászólunk, már csak a spam kategóriába sorolnak...

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: július 24, 2012, 19:56:52 »
ps. a cinek elkeltek.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: július 24, 2012, 19:04:13 »
B8pro 20"-os Light Rock Ride kifogástalan állapotban 22 000 Ft
B8 18"-os Crashride 16 000 Ft megkímélt állapotú
B8 13"-os Fast Hihat 14 000 Ft megkímélt állapotú
eladó
Együtt a szett 50 000Ft
Személyes átvétel preferált.
Itt hallható:
http://www.youtube.com/watch?v=hDJcTezlh-E

Írtam nektek kommentet a lyutyúbra :D Éljenek a jövő dobos hősei!

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Sabian Cinek eladók
« Válasz #1 Dátum: július 10, 2012, 22:07:16 »
B8pro 20"-os Light Rock Ride kifogástalan állapotban 22 000 Ft
B8 18"-os Crashride 16 000 Ft megkímélt állapotú
B8 13"-os Fast Hihat 14 000 Ft megkímélt állapotú
eladó
Együtt a szett 50 000Ft
Személyes átvétel preferált.
Itt hallható:
http://www.youtube.com/watch?v=hDJcTezlh-E