Szerző Téma: Hangrögzítő eszközök  (Megtekintve 4199 alkalommal)

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Hangrögzítő eszközök
« Válasz #10 Dátum: december 24, 2012, 18:20:24 »
Köszi a választ. Hát most a H1 elég lesz mert tegnap vettem egy Paiste 2002 ride-ot és erre van most csak keret. :D
Köszi a választ. Hát most a H1 elég lesz mert tegnap vettem egy Paiste 2002 ride-ot és erre van most csak keret. :D

Mi sokáig használtunk egy négysávos Fostex harddisc rögzítőt (típusára már nem emléxem), anno az jó áron volt, sose ment tönkre...

Gratulálunk a 2002 ride-hoz! Erről mindig eszembe jut a dobosok örök hazugsága a feleség/barátnő felé: "...életem, most már semmit nem veszek a cucchoz..." :D

És a másik 2 "listavezető"  zenészduma: A haveromé' csak most kölcsön van nálam, ill. annyira akciós volt, hogy ráfizetés lett volna otthagyni .....
"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."

Kin Star

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: december 24, 2012, 11:53:06 »
Köszi! Ja hát ez ilyen. :) Időnként nagyon kell valami. Most egy DW Performance Steel 14x8-as fémpergőért vagyok oda, pedig nagy szükségem nincs rá. A 2002 20" ride egy A Custom Medium Ride 20" helyett lett.  Így csak 20 ezerbe került, mert eladtam :D Megérte, mert jobb kedvem van így próbákon.:)

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: december 24, 2012, 10:54:44 »

Mi sokáig használtunk egy négysávos Fostex harddisc rögzítőt (típusára már nem emléxem), anno az jó áron volt, sose ment tönkre...

Gratulálunk a 2002 ride-hoz! Erről mindig eszembe jut a dobosok örök hazugsága a feleség/barátnő felé: "...életem, most már semmit nem veszek a cucchoz..." :D

Kin Star

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: december 23, 2012, 20:06:20 »

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: december 23, 2012, 20:00:05 »
H1 bevált, és ár-érték arányban is nagyon jó.
Ha esetleg van rá "lehetőség akkor érdemsebb H2 vagy a H4, az R16 pedig minden zenekari gondotokat megoldaná (metronóm, hangológép, 8csatornás harddisk recorder+8sáv lejátszás, bass, gitár, ének effektek minden csatornán, kontrollkeverési lehetőség a rőgzített anyagtól függetlenül, 8/2 csatornás hangkártya DAW funkcióval 96k/24bit max felbontással nagyon rövid latency mellett stb.)
"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."

Kin Star

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: december 23, 2012, 19:41:19 »
Sziasztok!

Próbák felvételére szeretnék egy hangrögzítőt az olcsóbb árkategóriában.
Amiket kinéztem : Alesis Two Track, Zoom H1, Tascam DR-05

Ki melyiket ajánlja, kinek melyik vált be? Köszi

Anti

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: szeptember 22, 2012, 21:28:30 »
Köszi,
akkor veszek egy H1 v2-t, ha minden igaz szettben is van!

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: szeptember 22, 2012, 20:11:11 »
A ZOOM eszközök ár/érték arányban verhetetlenek, állványt vegyél hozzá.

Hali!
Tudnátok ajánlani nekem valami diktafon félét amivel a dob hangját viszonylag jó minőségben lehet rögzíteni illetve próbára is magammal tudnám vinni? zoom h1et nézegettem, árban az korrektnek tűnik! Nem kell stúdió minőség! :-)
Köszönöm
« Utoljára szerkesztve: szeptember 22, 2012, 20:18:23 írta leisle69 »

Anti

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: szeptember 21, 2012, 22:33:53 »
Hali!
Tudnátok ajánlani nekem valami diktafon félét amivel a dob hangját viszonylag jó minőségben lehet rögzíteni illetve próbára is magammal tudnám vinni? zoom h1et nézegettem, árban az korrektnek tűnik! Nem kell stúdió minőség! :-)
Köszönöm

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Hangrögzítő eszközök
« Válasz #1 Dátum: május 04, 2012, 19:41:14 »
Harddisk recorderek, SD recorderek, Mobil rögzítők, egyéb hangrögzítő eszközök, pl kazettás magnó :D
« Utoljára szerkesztve: május 04, 2012, 20:24:07 írta leisle69 »