Szerző Téma: A fórum kialakítása  (Megtekintve 74583 alkalommal)

unAble

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:A fórum kialakítása
« Válasz #228 Dátum: május 15, 2012, 15:01:31 »
Nekem sincs vele semmi gond.

korompay

• Full Member
    • Profil megtekintése
    • www.korompayzsolt.hu
« Válasz #227 Dátum: május 15, 2012, 14:53:56 »
Idézet
Nekem a Főoldal jön be. Miért nem jó az úgy? Mellette van a Fórum ikon, az meg behozza a Fórum kezdőlapját... nem kell beírni semmit.
Nekem ez jön be:

Nem engedte a csatolmány feltöltését, sőt a hozzászólást sem volt hajlandó tudomásul venni. Valami sajnos nincsen rendben valahol.
« Utoljára szerkesztve: május 15, 2012, 15:00:03 írta korompay »

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #226 Dátum: május 15, 2012, 13:14:38 »
Egy nagy túrót... először a drumforum.hu-t vettem meg, értelemszerűen ezen futott a tesztoldal: Aztán (te tudod, hogy minek is hallgattam rád? :D) megvettem a dobosforum. hu-t is, és ezen fut a végleges, mert magyarok vagyunk... Ez a költözősdi csak a másik szakmai fórumon okoz gondot... tudod, amelyik már fabatkát sem ér... Nálunk nem gond az ilyesmi....
Féreértettél! Azt kellene megoldani, hogy ne kelljen beírni azt, hogy /index.php ahhoz, hogy megjelenjen a fórum kezdőoldala.
Klikk ide: http://dobosforum.hu/

Nekem a Főoldal jön be. Miért nem jó az úgy? Mellette van a Fórum ikon, az meg behozza a Fórum kezdőlapját... nem kell beírni semmit.

korompay

• Full Member
    • Profil megtekintése
    • www.korompayzsolt.hu
« Válasz #225 Dátum: május 15, 2012, 12:49:03 »
Egy nagy túrót... először a drumforum.hu-t vettem meg, értelemszerűen ezen futott a tesztoldal: Aztán (te tudod, hogy minek is hallgattam rád? :D) megvettem a dobosforum. hu-t is, és ezen fut a végleges, mert magyarok vagyunk... Ez a költözősdi csak a másik szakmai fórumon okoz gondot... tudod, amelyik már fabatkát sem ér... Nálunk nem gond az ilyesmi....
Féreértettél! Azt kellene megoldani, hogy ne kelljen beírni azt, hogy /index.php ahhoz, hogy megjelenjen a fórum kezdőoldala.
Klikk ide: http://dobosforum.hu/

marcizmus

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #224 Dátum: május 15, 2012, 11:53:00 »
Üdvözletem!
Örülök a kezdeményezésnek, nekem nagyon tetszik. Respekt az elkövetőnek :)

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #223 Dátum: május 15, 2012, 11:48:09 »

Ha ezt írjuk be: http://dobosforum.hu/, akkor is ennek kéne megjelennie: http://drumforum.hu/index.php !

korompay

• Full Member
    • Profil megtekintése
    • www.korompayzsolt.hu
« Válasz #222 Dátum: május 15, 2012, 10:42:18 »
Ha ezt írjuk be: http://dobosforum.hu/, akkor is ennek kéne megjelennie: http://drumforum.hu/index.php !

Bubringa

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #221 Dátum: május 14, 2012, 19:03:36 »
Üdv mindenkinek a hivatalos fórum nyitás alkalmából. Némi aktivitás ez alkalomból .?!  :o

admin

• Administrator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #220 Dátum: május 14, 2012, 00:35:10 »
Javítva a csatolásos quota hiba. Költözés a végleges domainre folyamatban. Hajrá dobosforum.hu!

Amikor egy 200KB-os mellékletet töltenék fel, ez a hiba üzenet jön:  Egy hiba történt!
A feltöltési könvytár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral.

A hiba javítva lesz holnapra, az történt, hogy az alapbeállításon maradt a tesztoldal, eszerint 200 MB (ami egy túró valójában), és egyikünk sem gondolta, hogy egy hét alatt ekkorára hízik az állomány :D
Nem lesz gond a valódi fórum indításakor holnap.
I am the Root --> ///\oo/\\\  <-- eliminator of bugs.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #219 Dátum: május 12, 2012, 15:39:15 »
Amikor egy 200KB-os mellékletet töltenék fel, ez a hiba üzenet jön:  Egy hiba történt!
A feltöltési könvytár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral.

A hiba javítva lesz holnapra, az történt, hogy az alapbeállításon maradt a tesztoldal, eszerint 200 MB (ami egy túró valójában), és egyikünk sem gondolta, hogy egy hét alatt ekkorára hízik az állomány :D
Nem lesz gond a valódi fórum indításakor holnap.
« Utoljára szerkesztve: május 13, 2012, 16:03:41 írta Indián »

korompay

• Full Member
    • Profil megtekintése
    • www.korompayzsolt.hu
« Válasz #218 Dátum: május 12, 2012, 14:08:25 »

Fekete kell, az biztos nagyon jól olvasható :)
Ha kijelölöm, tényleg jól olvasható! :P

Maffay.

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #217 Dátum: május 11, 2012, 20:41:15 »
EZÉRT MAJD KIHÍVLAK EGY PORFELHŐRE
KÉSZÜLJ A VERESÉGRE JÓ ELŐRE

Celdweller

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Hardscore
« Válasz #216 Dátum: május 11, 2012, 19:54:46 »
Sokat dumáltok, és megtelt az 500 terrás tárhely! :D :D
Am viccet félretéve, ezt már én is írtam amit Samy, hogy a színes díszes tökömtudja milyen betűket mellőzzük, mert az is csak ront az összképen, hogy mindenki, mindenhogy ír. Legyen egyfajta betűméret, lehessen aláhúzni, vastagítani azt csá.
Akinek meg nem elég (Maffay :D ) sajnos kénytelen lesz asszimilálódni a "tömeggel". :)
A dobos a zenész legjobb barátja.... szerintem a dobos a zene lelke.

Bubringa

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #215 Dátum: május 11, 2012, 16:49:44 »

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #214 Dátum: május 11, 2012, 15:46:28 »

Illetve úgy összességében a NAGY SZÍNES BÖTŰK olvashatatlanok. Kosztajani kékje főleg!  :-[

Jó, Jánost ezúton letiltom a kék bötűk használatáról... :D