Szavazás

Milyen színű legyen a Dobosfórum?

Maradjon a jelenlegi.
7 (41.2%)
Inkább legyen fehér, vagy világos alapon sötét betű.
10 (58.8%)

Összes szavazó: 17

Szerző Téma: Csevegés  (Megtekintve 47041 alkalommal)

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
Re:Csevegés
« Válasz #112 Dátum: június 15, 2012, 22:56:17 »
... és június 15-23 között nyaralok a családdal, úgyhogy nem nagyon leszek aktív! Majd jövök, sziasztok! :D

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #111 Dátum: június 15, 2012, 13:16:02 »

Kiraly :) Na majd jeletsd a helyzetet, hogy megjavult-e :)

Jelentem, 24 órája semmi nyoma spameknek... Ez reménykeltő, egyben biztató :D

jee :)
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, halaszd inkább holnaputánra, hátha akkor már nem lesz rá szükség.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #110 Dátum: június 15, 2012, 12:21:37 »

Jelentem, 24 órája semmi nyoma spameknek... Ez reménykeltő, egyben biztató :D

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #109 Dátum: június 15, 2012, 10:42:59 »
Vili, hogy kell ezt csinálni? Van egy kész html kód amit csak be kell szúrni?

Nem kell semmi kód, tudja a fórum alapból, nem ismerem az smf admin felületét, de csak be kell állítani, így:
http://imageshack.us/photo/my-images/3/dondevaesto.jpg/

Papa, mire megtaláltam, kinőtt a szakállam :) De megvan, remélhetőleg most már megszűnik a szovjet invázó...

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, halaszd inkább holnaputánra, hátha akkor már nem lesz rá szükség.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #108 Dátum: június 13, 2012, 14:14:17 »

Nem kell semmi kód, tudja a fórum alapból, nem ismerem az smf admin felületét, de csak be kell állítani, így:

Papa, mire megtaláltam, kinőtt a szakállam :) De megvan, remélhetőleg most már megszűnik a szovjet invázó...

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #107 Dátum: június 13, 2012, 12:57:44 »

praitd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Ynnum
« Válasz #106 Dátum: június 13, 2012, 12:20:49 »
Feltételezem, hogy mivel megjelent egy "копии часов corum" nevű topic, Indi megunta a takarítást. :D
Mondjuk  3 nap alatt 1 topic nekem nem tűnik azért annak a kezelhetetlen spam áradatnak.

Igen, te ennyit látsz... mert 18 órán át nem néztem rá :(
És már nem is fogok, nincs értelme... Elvetélt ötletnek tűnik, hogy az ember valami jót akarjon, mert aztán ha nem magyarok, akkor majd a spametelők tönkrevágják. Mindegy.

Ne csüggedj! Ha már ilyen faszán megcsináltátok ezt a fórumot, nehogy már ezen bukjon a dolog!

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #105 Dátum: június 13, 2012, 12:07:23 »
És már nem is fogok, nincs értelme... Elvetélt ötletnek tűnik, hogy az ember valami jót akarjon, mert aztán ha nem magyarok, akkor majd a spametelők tönkrevágják. Mindegy.

És még mindig nem értem, a nagy világfájdalom helyett miért nem kapcsoljátok be a verification question funkciót? 2.0 smf már tudja alapból, be kéne kapcsolni és annyi.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #104 Dátum: június 13, 2012, 10:24:06 »
Feltételezem, hogy mivel megjelent egy "копии часов corum" nevű topic, Indi megunta a takarítást. :D
Mondjuk  3 nap alatt 1 topic nekem nem tűnik azért annak a kezelhetetlen spam áradatnak.

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #103 Dátum: június 12, 2012, 20:13:19 »

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #102 Dátum: június 09, 2012, 20:42:15 »
Ugy latom ez built in feature, ez kell nekunk:
 http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1516
Egyebkent a buil in anti spam featureokon kivul csomo szar van hozza, amivel lehet ilyesmi ellen vedekezni ugylatom, szal dont panic, nem kell bezarni a forumot.

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #101 Dátum: június 09, 2012, 19:34:27 »

De nem ertem, most mondom csinaljatok ezt meg, mert mukodik. Eddig nem volt ra ido, ok, de gondolom 10 perc - vagy mennyi lehet megcsinalni - csak lesz ra, nem? Most miert akarod azonnal bezarni a forumot emiatt... ha spam robot csinalja ezt akkor ez kiszuri...

Akarod csinálni? Beállítom a hozzáféréseket, és tiéd a fórum.  Nos?

Ok, utánanézek mi a dörgés, mert még sosem csináltam és nem tudom hogy kell, de ha lesz kis időm kiokosítom magam és megpróbálom szívesen.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #100 Dátum: június 09, 2012, 15:46:57 »

De nem ertem, most mondom csinaljatok ezt meg, mert mukodik. Eddig nem volt ra ido, ok, de gondolom 10 perc - vagy mennyi lehet megcsinalni - csak lesz ra, nem? Most miert akarod azonnal bezarni a forumot emiatt... ha spam robot csinalja ezt akkor ez kiszuri...

Akarod csinálni? Beállítom a hozzáféréseket, és tiéd a fórum.  Nos?

Vili

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #99 Dátum: június 09, 2012, 14:38:38 »
Nezd csak Indi, ezt mondom, itt is igy van:
 http://forum.bikemag.hu/regisztracio
Ha ott mukodik, itt is fog.

Nem tudom, szóltam mindenható programozónknak, még az elején, vagy 2 hete, mikor kezdődött, azt mondta valamit beállít, és jó lesz. egy ideig bírtam velük, mert jött ímél, hogy regisztrált valaki, megnéztem, és a .ru meg .ua (szovjet és ukrán) végű szolgáltatós címeket simán kidobtam... volt naponta mondjuk egy. De most már ímél se jön mindről, úgyhogy amikor feljövök a fórumra, azzal kezdem, megnézem a regeket, és törölgetek, de közben már felesleges topikokat is nyitnak... legutóbb ékes cirill nyelven. Ami nem megy, nem erőltetjük, ha nem bírunk velük, hát visszavonulunk. A programozó is ember, mindig nem érhet rá... a dühítő az, hogy lassan (nyár vége) portállá válhattunk volna, mert lenne partneri kör most már, de ha ennyir nem tudunk megoldani egy szimpla fórumon, akkor ennél nagyobbat végképp nem akarok harapni, mert ott tízszer ennyi baj lehet majd. Mindenesetre én (mi) megpróbáltuk. Nem lehet minden csatában győzni... legalább emelt fővel bukunk el.

Indián

• Administrator
  • Sr. Member
  • Velem van az erdő.
    • Profil megtekintése
« Válasz #98 Dátum: június 09, 2012, 12:32:44 »
Nezd csak Indi, ezt mondom, itt is igy van:
 http://forum.bikemag.hu/regisztracio
Ha ott mukodik, itt is fog.

Nem tudom, szóltam mindenható programozónknak, még az elején, vagy 2 hete, mikor kezdődött, azt mondta valamit beállít, és jó lesz. egy ideig bírtam velük, mert jött ímél, hogy regisztrált valaki, megnéztem, és a .ru meg .ua (szovjet és ukrán) végű szolgáltatós címeket simán kidobtam... volt naponta mondjuk egy. De most már ímél se jön mindről, úgyhogy amikor feljövök a fórumra, azzal kezdem, megnézem a regeket, és törölgetek, de közben már felesleges topikokat is nyitnak... legutóbb ékes cirill nyelven. Ami nem megy, nem erőltetjük, ha nem bírunk velük, hát visszavonulunk. A programozó is ember, mindig nem érhet rá... a dühítő az, hogy lassan (nyár vége) portállá válhattunk volna, mert lenne partneri kör most már, de ha ennyir nem tudunk megoldani egy szimpla fórumon, akkor ennél nagyobbat végképp nem akarok harapni, mert ott tízszer ennyi baj lehet majd. Mindenesetre én (mi) megpróbáltuk. Nem lehet minden csatában győzni... legalább emelt fővel bukunk el.