Szerző Téma: Hozott anyag, linkek, idézetek, lopott poénok  (Megtekintve 2189 alkalommal)

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Hozott anyag, linkek, idézetek, lopott poénok
« Válasz #3 Dátum: május 10, 2012, 20:48:27 »
És hogy mondatod ki vele? Én régebben kipróbáltam ezt, és tényleg király, de már nem találom azt az ikonkát, ami ki is mondja mit írtál bele.

A google fordító szövegbeviteli ablakának jobb alsó sarkában van egy kis hangszóró ikon, azt kell megnyomni.
(nem tudom pontosan, de lehetséges, hogy csak vin7/vista alatt van ez a lehetőség, ha a win beépített beszédszintét használja.
"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."

SamyDavis

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Hozott anyag, linkek, idézetek, lopott poénok
« Válasz #2 Dátum: május 10, 2012, 08:15:46 »
És hogy mondatod ki vele? Én régebben kipróbáltam ezt, és tényleg király, de már nem találom azt az ikonkát, ami ki is mondja mit írtál bele.

leisle69

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Hozott anyag, linkek, idézetek, lopott poénok
« Válasz #1 Dátum: május 09, 2012, 21:44:20 »
A Windowsnak van beépített beatbox szintézere!

1. A Google fordító beviteli ablakát állítsd németre
2. Másold be az alábbi szöveget.
3. Mondasd ki vele.

(megpróbálhatod a többi nyelven is, pl. az eszperantó verzió tökéletes dubstep alapnak :D :D )

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bs
chk bschk bschk

"A Hangmester az, aki a Zenész saját süketségi foka szerint előadott műből, a Közönség számára élvezhető hangképet produkál."